Rüyada dişi olan bebek doğurmak

Rüyada dişi olan bebek doğurmak yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, birlikte bazı işler yapılacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine rivayet eder.

Rüyada dişi olan bebek doğurmak gördüyseniz:

  • Herşeyden önce gereksiz harcamalara meyillisiniz.

Rüyada dişi olan bebek doğurmak büyük miktarda para kazanılacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına tabir olunur.

Rüyada dişi olan bebek görmek büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, daima ona hürmet göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada dişleri olan bebek görmek sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada iki başı olan bebek görmek kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına tabir olunur.

Rüyada bebek dişi çekmek maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, elinde bulunan işleri de çok kısa zamanda ve pek zorluk çekmeden bitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dişi olan balık görmek sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, yanlış anlaşılacağına tabir olunur.

Rüyada evlilik dışı bebek doğurmak ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkek bebek dişi görmek düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments