Rüyada dilimlenmiş soğan görmek

Rüyada dilimlenmiş soğan görmek alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, amacına nail olacağına, kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine delalettir.

Rüyada dilimlenmiş soğan gördüyseniz:

  • Duygusal veya materyal bir ilişkinin bozularak negatif veya pozitif her hangi bir sonucun alınması gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada dilimlenmiş soğan görmek rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dilimlenmiş kuru soğan görmek çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine delalet eder.

Rüyada dilimlenmiş meyve görmek iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine yorulur.

Rüyada dilimlenmiş portakal görmek anne babayla ters düşüleceğine, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine yorulur.

Rüyada dilimlenmiş ekmek almak çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına işaret eder.

Rüyada dilimlenmiş elma yemek kendi işinin başına geçeceğine, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada dilimlenmiş karpuz yemek bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına işarettir.

Rüyada dilimlenmiş balkabağı görmek uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments