Rüyada dilek dilemek

Rüyada dilek dilemek büyük bir boşluğa düşeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, çok kötü hissedileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına işaret etmektedir.

Rüyada dilek dilemek gördüyseniz:

  • İş hayatınızda gereksiz riskler alabilir, ani olaylar veya ani çıkışlar nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Rüyada dilek ağacına dilek dilemek çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına inanılır.

Rüyada dilek dilemek dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada dilek ismi duymak durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada dilek feneri görmek amaçlarına ulaşacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, kendisini ferahlamış hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada dilek mumu görmek bahtının güzelleşeceğine, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine işarettir.

Rüyada yıldız kayınca dilek tutmak ters giden işlerin yoluna sokulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına işarettir.

Rüyada yıldız kayarken dilek dilemek başının ağrıyacağına, gelirinin eksileceğine, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yıldız kayması ve dilek dilemek sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aykız

Rüyamda tanımadığım bir yerdeyim ve birisi diyor ki haşlanmış bir yumurtayı ikiye böl ve bileğinin içine bastır ve dileklerin kabul olsun ve beni yanına çağırıp dediği gibi yapıyorum ve her zaman ettiğim dileği içinden geçiriyorum ama kabul olamayacak ki deyip içimden söylüyorum dileğimi. İlişkim yok ve çalışmıyorum . Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.