Rüyada dikenli balık görmek

Rüyada dikenli balık görmek her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, işlerinin yolunda gideceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, doğru işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada dikenli balık gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, bir arkadaşınızın olumsuz yönlendirmeleri yüzünden kendinizi üzebilirsiniz.

Rüyada dikenli balık görmek başarının düşeceğine, kazancın yetmez olacağına, rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına inanılır.

Rüyada dikenli balık tutmak bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine işarettir.

Rüyada dikenli yılan görmek baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada dikenli inciri görmek hayallerine kavuşacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına alamet etmektedir.

Rüyada dikenli hayvan görmek herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine delalet eder.

Rüyada dikenli telden geçmek doğru karar veremeyeceğine, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada dikenli tarla görmek sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına yorulur.

Rüyada dikenli meyve yemek daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments