Rüyada devlete atanmak

Rüyada devlete atanmak yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada devlete atanmak gördüyseniz:

  • Evde bütçe yapmanıza yardım edebilecek olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada devlete atanmak kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine işaret eder.

Rüyada başka devlete gitmek üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yabancı devlete gitmek ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine, galibiyetlerinin de çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada dış devlete gitmek müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments