Rüyada devlet adamına sarılmak

Rüyada devlet adamına sarılmak çok yüklü kazançlar elde edileceğine, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, huzura kavuşacağına, bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada devlet adamına sarılmak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle zaman geçirmeniz ilişkilerinizi geliştirebilir.

Rüyada devlet adamına sarılmak borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, kar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada devlet yönetmek kabuslarla dolu geceler geçireceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, çok önemli başarılar elde edileceğine inanılır.

Rüyada devlet reisi görmek kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada devlet büyüğüyle tokalaşmak sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına yorulur.

Rüyada devlet memuru görmek onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına, kısmetinin de açılacağına rivayet eder.

Rüyada devlet cumhurbaşkanı görmek aile hayatı içinde rahat edeceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına alamet eder.

Rüyada devlet adamlarını görmek husumetlerin başgöstereceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına inanılır.

Rüyada devlet bahçeliyi görmek yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments