Rüyada derede boğulmak

Rüyada derede boğulmak oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, üzüleceğine ve kırılacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, işlerin kapanacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine yorulur.

Rüyada derede boğulmak gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınız, akrabanız veya yakın çevreden birisiyle yaşayabileceğiniz duygusal bir problem nedeniyle, bir daha geriye dönüp bakmayacağınız bir hamle yapmanız gerekebilir.

Rüyada derede su içmek maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, dertlerin bölüşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada derede oturmak çok başarılı işlere imza atacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına inanılır.

Rüyada derede boğulmak zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına inanılır.

Rüyada bir derede yıkanmak gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada derede altın bulmak zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına işaret eder.

Rüyada derede kaplumbağa görmek eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada akan derede yüzmek bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, rüya sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada derede halı yıkamak sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments