Rüyada denizde düşmek

Rüyada denizde düşmek iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, el üstünde tutulacağına, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, toplum içindeki saygınlığının artacağına, yükseldikçe yükseleceğine, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada denizde düşmek gördüyseniz:

  • Herkese şirin görünmek uğruna, sizden fayda sağlamaya çalışan kişilere izin vermemelisiniz.

Rüyada denizde yaşamak bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına delalettir.

Rüyada denizde korkmak çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına işarettir.

Rüyada denizde ıslanmamak hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada denizde düşmek bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, hem ün sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada denizde yürümek evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine yorulur.

Rüyada denizde yüzememek iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına, mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada denizde ot görmek çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına rivayet eder.

Rüyada denizde gezmek en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, adaletin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments