Rüyada deniz suyuna görmek

Rüyada deniz suyuna görmek büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada deniz suyuna gördüyseniz:

  • Çok daha rahat edeceksiniz.

Rüyada deniz suyuna görmek kendisini çok rahatsız hissedeceğine, kendisini kazanmaya odaklayacağına işaret etmektedir.

Rüyada deniz suyuna basmak üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada deniz suyuna dokunmak kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kar suyuna düşmek düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada lağım suyuna batmak isteklerine ve arzularına kavuşacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına inanılır.

Rüyada lağım suyuna düşmek yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine delalettir.

Rüyada yağmur suyuna basmak komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına rivayet eder.

Rüyada deniz olmayan şehirde deniz görmek sorunların artacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments