Rüyada demir şiş görmek

Rüyada demir şiş görmek kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, gözden düşeceğine, ayıplanacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, kişinin dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, kurulan hayallerin yıkılacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, hem mal ve para kaybedeceğine, ticaret ehli olacağına alamet etmektedir.

Rüyada demir şiş gördüyseniz:

  • Fiziksel bakımdan kendinize özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz.

Rüyada demir şiş görmek hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye delalettir.

Rüyada ip şiş görmek zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, işlerinin de bir düzene oturacağına inanılır.

Rüyada sis görmek alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına rivayet eder.

Rüyada şiş yüz görmek en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına delalet eder.

Rüyada birine şiş batırmak rızkın ve kazancın artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada bacağını şiş görmek çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına, kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, işini kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada dağda sis görmek dileklerine ve dualarına kavuşacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına alamet eder.

Rüyada kar ve sis görmek işinde itibar edineceğine, zaman içinde daha güzel günler göreceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments