Rüyada defter silgisi görmek

Rüyada defter silgisi görmek dünya malı edineceğine, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, üzüntülü haberler alacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, kötü günlerini atlatmayı başaracağına, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada defter silgisi gördüyseniz:

  • Olayların beklenmedik şekilde ilerlemesine kendinizi hazırlamalısınız.

Rüyada defter silgisi görmek mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kalem silgisi görmek çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine delalet eder.

Rüyada defter kaybetmek kötüyse düzeleceğine, maddi açıdan zarara uğranacağına delalettir.

Rüyada defter çalmak çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine delalettir.

Rüyada yazılmış defter görmek sevinç gözyaşları dökmeye, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına alamet etmektedir.

Rüyada temiz defter görmek kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, uğradığı zararların telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinden defter almak düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, imkân sahibi olacağına inanılır.

Rüyada kahverengi defter görmek zor zamanlar geçirileceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments