Rüyada davut yıldızı görmek

Rüyada davut yıldızı görmek gülen yüzünün solacağına, zarar getirecek bir yoldan dönmeye, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine, yükünün azalacağına, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine rivayet eder.

Rüyada davut yıldızı gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınız da bazı tatminsizlikler yaşayabilirsiniz.

Rüyada davut yıldızı görmek hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada yıldızı görmek evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada samanyolu yıldızı görmek büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, gönlünce bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada film yıldızı olmak kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah deniz yıldızı görmek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına inanılır.

Rüyada denizden deniz yıldızı çıkarmak ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük ayı takım yıldızı görmek aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada yıldızı tutmak mal veya dünyalığına gelecek zarara, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments