Rüyada davar kesmek

Rüyada davar kesmek içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, o kişiyle güzel günler geçireceğine, rüyasında salatalık toplayan kişi kadın ise, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, yetki ve söz sahibi olacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına inanılır.

Rüyada davar kesmek gördüyseniz:

  • Hız bazen her şeydir.

Rüyada davar kesmek kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına, onu isyan noktasına getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada davar sürüsü görmek çok hayırlı sonuçlar elde edebileceğine, hayatının bereketli ve verimli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada davar eti görmek planlarının gerçekleşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, kişinin kötü günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada davar yaymak kendini yiyip bitireceğine, işinin aksayacağına işarettir.

Rüyada davar görmek sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada davar köpeği görmek sorunların çözüm bulacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada davar otlatmak aile içinden birinin gurbete çıkmasına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine alamet etmektedir.

Rüyada davar gübresi görmek bilmek istediklerini öğreneceğine, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments