Rüyada damağın düştüğünü görmek

Rüyada damağın düştüğünü görmek çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, kişinin tüm hayatının değişeceğine, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, masumluğunu ispat edeceğine, aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada damağın düştüğünü gördüyseniz:

  • Geçmişle ilgili halledilmesi gereken konular olabilir.

Rüyada damağın düştüğünü görmek çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada damağın kırıldığını görmek ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada damağın şiştiğini görmek gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Rüyada damağın çıktığını görmek sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kayarak düştüğünü görmek dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada tansiyonun düştüğünü görmek daha rahat bir nefes alacağına, evlat sahibi olacağına işarettir.

Rüyada balkon düştüğünü görmek eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, sevilen birinin geleceğine yorulur.

Rüyada binadan düştüğünü görmek yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments