Rüyada dalgalardan kurtulduğunu görmek

Rüyada dalgalardan kurtulduğunu görmek kişinin rahat edeceğine, gözden düşeceğine, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, ailesi ile mutlu olacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, bir yandan cenaze olacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, düşmanların yenilgiye uğratılacağına delalet eder.

Rüyada dalgalardan kurtulduğunu gördüyseniz:

  • Hemen hemen her alanda hatalı kararlar vermeniz veya dalgınlıkla yanlış şeyler yapmanız olasıdır.

Rüyada dalgalardan kurtulduğunu görmek öfkeli hareketlerde bulunacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine delalet eder.

Rüyada büyük dalgalardan kurtulmak dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dev dalgalardan kurtulmak doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, görmediği yerlere gideceğine tabir olunur.

Rüyada selden kurtulduğunu görmek kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına işaret eder.

Rüyada cehennemden kurtulduğunu görmek tüm sıkıntıların giderileceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine inanılır.

Rüyada tuzaktan kurtulduğunu görmek başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, elinize para geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölümden kurtulduğunu görmek sağlık sorunlarının şifa bulacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına tabir olunur.

Rüyada dalgalardan kurtulmak bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments