Rüyada dalda ayva görmek

Rüyada dalda ayva görmek sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, hevesinin kursağında kalacağına, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına, bu nedenle umutlarını kaybedeceğine, tartışmaların sona ereceğine, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına rivayet eder.

Rüyada dalda ayva gördüyseniz:

  • Bir an önce harekete geçmenizde fayda var.

Rüyada dalda ayva görmek çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine işaret eder.

Rüyada ayva ağacından ayva koparmak işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, iyi niyetle ses çıkarmayan rüya sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dalda elma görmek yeniden sulh ortamının sağlanacağına, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dalda şeftali görmek uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dalda incir görmek yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, işlerinin de bir düzene oturacağına tabir olunur.

Rüyada dalda kiraz yemek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayva ağacından ayva toplamak işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine alamet eder.

Rüyada dalda ceviz görmek büyük kazançlar sağlanılacağına, bugüne kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments