Rüyada cuma namazı kılmaya gitmek

Rüyada cuma namazı kılmaya gitmek kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, spora başlayacağına, kişinin kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, büyük sorunlar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada cuma namazı kılmaya gitmek gördüyseniz:

  • Uzun süredir planladığınız bir şeyi yapabilir ya da elde edebilirsiniz.

Rüyada cuma namazı kılmaya gitmek onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada cuma namazı kılmaya çalışmak gereken sabrı göstereceğine ve onun tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada cuma namazı kıldırmak gözyaşı dökeceğine, çaresiz kalacağına, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cuma namazı bozmak dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına yorulur.

Rüyada cemaatla cuma namazı kılmak nasibin de kısmetlerin de artacağına, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada bayanın cuma namazı kılmak geçmişin kötü izlerinin silineceğine, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kabede cuma namazı kılmak eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine delalettir.

Rüyada kadınlarla cuma namazı kılmak sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, rızkının genişleyeceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments