Rüyada çorabını kaybetmek

Rüyada çorabını kaybetmek kendisini allah yoluna adayacağına, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine inanılır.

Rüyada çorabını kaybetmek gördüyseniz:

  • Hiçbirşeyin önünüzde durmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada çorabını kaybetmek işlerini boşvereceğine, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin çorabını almak kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına yorulur.

Rüyada ölünün çorabını çıkarmak onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine yorulur.

Rüyada başkasının çorabını giydiğini görmek yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına işarettir.

Rüyada birinin çorabını çıkarmak uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, mutlu günler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının çorabını giymek kırgınların barışacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çorabını yırtık görmek ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çorabını başkasına vermek yeni bir hayata merhaba denileceğine, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments