Rüyada çok tavşan görmek

Rüyada çok tavşan görmek iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine, işinden ve parasından olacağına, geçim derdi çekeceğine yorulur.

Rüyada çok tavşan gördüyseniz:

  • Yerine getirmesi zor çok fazla anlaşma, iş ya da plan sizi bekliyor olabilir.

Rüyada çok tavşan görmek aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına işaret etmektedir.

Rüyada birden çok tavşan görmek uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, rahat bir nefes alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok büyük tavşan görmek büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına delalet eder.

Rüyada çok fazla tavşan görmek tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok sayıda tavşan görmek işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine yorulur.

Rüyada üç tavşan görmek bir sebeple rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine, mutluluk ve başarı getireceğine inanılır.

Rüyada tavşan kurtarmak manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine delalet eder.

Rüyada tavşan tutmak küslükleri bitireceğine, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seda

Rüyada karanlıkta güzel bir çardakta tek başıma oturuyorum sonra bir arkadaşım elinde beyaz plastik kapta yiyecek bir şey getiriyor ve her yer aniden yavru kedi ve yavru tavşanlarla doluyor. Yavru tavşanlar zıplıyorlar ve ben korkuyorum bankta ayakta duruyorum sonra iç kısma geçiyoruz orada kalabalık insan grubu var oraya gidiyoruz yanlarına oturuyoruz. İlişkim yok ve öğrenciyim.