Rüyada çok sayıda salyangoz görmek

Rüyada çok sayıda salyangoz görmek başarılı bir kariyere sahip olacağına, rakipsiz hale geleceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, bir işe soyunacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine tabir olunur.

Rüyada çok sayıda salyangoz gördüyseniz:

  • Belli bir iş birliğinin veya düzenlemenin geleceği konusunda kendinizden emin olmaya başladınız ya da başlamak üzeresiniz.

Rüyada çok sayıda salyangoz görmek sorunların bir bir çözüleceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, kısmetinin ve şansının kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok salyangoz görmek kişisel problemlerini çözeceğine, yapılan çalışmaların zarar vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok sayıda yılan öldürmek şansının yaver gideceğine ve allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine yorulmaktadır.

Rüyada çok sayıda akrep görmek sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına delalet etmektedir.

Rüyada çok sayıda tuvalet görmek atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine delalettir.

Rüyada çok sayıda yatak görmek herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada çok sayıda ördek görmek hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok sayıda elma görmek fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, bir sebeple zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments