Rüyada çok heyecanlanmak

Rüyada çok heyecanlanmak kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, muradına eremeyeceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, sevilen bir kişi ile tartışılacağına, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, korkulan bir şeyin başa geleceğine, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, istediği başarıya kavuşacağına, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine işarettir.

Rüyada çok heyecanlanmak gördüyseniz:

  • Sözlerini yerine getirmekte zorlanan değil, zorlanmayan kişilere güvenerek hareket etmeniz gerekiyor.

Rüyada çok ağlamak olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok korkutulmak düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine delalettir.

Rüyada çok istemek tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çok sarılmak iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına inanılır.

Rüyada çok sıcaklamak çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine alamet eder.

Rüyada çok ip görmek iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına tabir olunur.

Rüyada çok borçlanmak çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına delalet eder.

Rüyada çok utanmak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments