Rüyada çok fazla sigara içmek

Rüyada çok fazla sigara içmek huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, para pul sahibi olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, rızık eksikliği yaşayacağına, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına inanılır.

Rüyada çok fazla sigara içmek gördüyseniz:

  • Gerçekleri öğrenmenizi sağlayacak sorular sorarak buna göre hareket etmenizde fayda var.

Rüyada çok fazla sigara içmek kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada çok fazla su içmek alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, işlerinin açılacağına, hayatının yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada çok fazla yemek hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada çok fazla karınca görmek kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada çok fazla tavşan görmek sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok fazla ekmek görmek iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine delalet eder.

Rüyada çok fazla ayakkabı görmek özellikle hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine delalettir.

Rüyada çok fazla kan görmek itibar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine, hayır getirecek işlere girileceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments