Rüyada çocuğun suya düştüğünü görmek

Rüyada çocuğun suya düştüğünü görmek etrafındaki bazı kişiler ile tartışacağına, kader çarkının kişiden yana döneceğine, işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, aynı zamanda rüya sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğun suya düştüğünü gördüyseniz:

  • İlerme sağlamak istediğiniz konularda veya aşk hayatınız hakkında gerçekten etkileyici fikirleriniz olabilir.

Rüyada çocuğun suya düştüğünü görmek onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına inanılır.

Rüyada bir çocuğun suya düştüğünü görmek daha sonra işlerin açılacağına, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına delalettir.

Rüyada bir çocuğun balkondan düştüğünü görmek başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, yakında işlerinin aksayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğun bir yerden düştüğünü görmek yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine yorulur.

Rüyada çamurlu suya düştüğünü görmek sorunlu zamanlar geçireceğine, maddi olarak epey kayıp verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunun suya düştüğünü görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına inanılır.

Rüyada kuranın suya düştüğünü görmek yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, bu sayede çok sevinip işinin başına geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bulanık suya düştüğünü görmek enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, işlerinin toparlanacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments