Rüyada civciv ölüsü görmek

Rüyada civciv ölüsü görmek gelirini ve rızkını kaybedeceğine, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, bu durumun hem kişinin kendisini hem etrafındaki insanları çok kötü etkileyeceğine, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, elinin bollaşacağına, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, bereketin ve verimin çoğalacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına inanılır.

Rüyada civciv ölüsü gördüyseniz:

  • Bazı teklifler size son derece çekici gelebilir.

Rüyada civciv ölüsü görmek makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına rivayet eder.

Rüyada evliya ölüsü görmek dertlerin uzaklaştırılacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada örümcek ölüsü görmek dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına işarettir.

Rüyada ayı ölüsü görmek elde bulunan paranın tükeneceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına işaret eder.

Rüyada yılan ölüsü görmek şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine, tüm dileklerin tutacağına yorulmaktadır.

Rüyada kartal ölüsü görmek kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına yorulur.

Rüyada fare ölüsü yemek sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine inanılır.

Rüyada erkek ölüsü görmek sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hllml

Selâm aleyküm, rüyamda abimin oldugunu söyledikleri civcivin önce canlı bir şekilde daha sonra da ölüsünü gördüm. Rüyanın anlami nedir