Rüyada çiş temizlemek

Rüyada çiş temizlemek iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına işarettir.

Rüyada çiş temizlemek gördüyseniz:

  • Evinizi ilgilendiren harcamaları veya yatırımları ya da maddi konuları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir.

Rüyada çiş ettirmek kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada çiş ellemek sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine delalet eder.

Rüyada çiş temizlemek onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, eldeki imkanların giderek azalacağına işarettir.

Rüyada çiş yapamamak tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada çiş yıkamak rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına inanılır.

Rüyada arabaya çiş yapmak eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına inanılır.

Rüyada banyoda çiş yapmak yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine, yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına işaret etmektedir.

Rüyada lazımlığa çiş yapmak kişinin şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments