Rüyada çirkin el görmek

Rüyada çirkin el görmek kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına, kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, allah katında makbul olacak işlere atılacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine işaret eder.

Rüyada çirkin el gördüyseniz:

  • Becerilerinizi ön plana çıkartıp güven duygusunu da yakalarsanız daha başarılı projelere imza atabilirsiniz.

Rüyada çirkin ev görmek baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına delalettir.

Rüyada çirkin el görmek kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına, büyük başarılar kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çirkin ayak görmek iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına işaret eder.

Rüyada çirkin adamla evlenmek hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çirkin birini görmek niyetlendiği işlere gireceğine, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına inanılır.

Rüyada çocuğunu çirkin görmek kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine işaret etmektedir.

Rüyada çirkin gelin olmak eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, gelirinin daimi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çirkin tavuk görmek uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments