Rüyada çirkin bir gelinlik giymek

Rüyada çirkin bir gelinlik giymek bolluk ve berekete kavuşacağına, umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, huzurunu ve neşesini kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada çirkin bir gelinlik giymek gördüyseniz:

  • Meydana gelen son olaylar bazı kişilere bakış açınızı değiştirebilir.

Rüyada çirkin bir gelinlik giymek yükseldikçe yükseleceğine, başarıya ve zafere doymayacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına işaret etmektedir.

Rüyada çirkin gelinlik görmek çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına delalettir.

Rüyada çirkin bir hayvan görmek kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine yorulur.

Rüyada çirkin bir adam görmek stresten uzaklaşacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına inanılır.

Rüyada bir insanı çirkin görmek istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanların biteceğine delalet eder.

Rüyada bir insanın yüzünü çirkin görmek işlerinin yoluna gireceğine, gelirinin çoğalacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına işaret etmektedir.

Rüyada güzel bir kadını çirkin görmek kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sade bir gelinlik giymek ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments