Rüyada çiçekler arasında koşmak

Rüyada çiçekler arasında koşmak çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine, allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına inanılır.

Rüyada çiçekler arasında koşmak gördüyseniz:

  • Baskılara mazur kalabilirsiniz.

Rüyada çiçekler arasında koşmak uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına delalettir.

Rüyada çiçekler arasında olmak makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına rivayet eder.

Rüyada çiçekler arasında yürümek alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çiçekler dikmek engellerin aşılacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine delalet eder.

Rüyada yolda çiçekler görmek uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına işarettir.

Rüyada mavi çiçekler görmek keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, ağız tadına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada konuşan çiçekler görmek kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına delalet eder.

Rüyada canlı çiçekler görmek söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments