Rüyada çatı çıkmak

Rüyada çatı çıkmak sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, moralinin bozulacağına ve yaptıklarının kendisini tatmin etmemesi nedeniyle, kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, dertleşerek moral bulacağına, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çatı çıkmak gördüyseniz:

  • Başkalarının etkisi altında da kalarak zarar görebilirsiniz, Aslında,bir yanılgıya düşmeyecek kadar da akıllı birisiniz.

Rüyada çatı çıkmak sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına delalet etmektedir.

Rüyada çatı düzeltmek sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çatı sökmek uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına inanılır.

Rüyada çatı aktarmak işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tahta çatı görmek daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada çatı kiremit görmek yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada yıkık çatı görmek aşkının da kalıcı olacağına, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada çatı üstüne çıkmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments