Rüyada çamura düştüğünü görmek

Rüyada çamura düştüğünü görmek zor bir işe girileceğine, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına rivayet eder.

Rüyada çamura düştüğünü gördüyseniz:

  • Parasal açılardan da şanslısınız.

Rüyada çamura düştüğünü görmek hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, gittikçe daha kötü durumlara düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada birinin çamura düştüğünü görmek yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına işaret eder.

Rüyada çocuğunun çamura düştüğünü görmek sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çamura oturmak rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına tabir olunur.

Rüyada çamura girmek atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine inanılır.

Rüyada ayakları çamura batmak iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine yorulur.

Rüyada sulu çamura batmak çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına rivayet eder.

Rüyada çamura batıp çıkmak hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meryem asel

Ruyada kızımın yüksek Bi yerden batakliga düştüğünü ve icinde kaybolduğunu gördüm kızım yeni yeni yürüyor tabi bağırıyorm yanımdaki eşim bile beni duymuyor