Rüyada çalıştığı işi görmek

Rüyada çalıştığı işi görmek eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, hayal edilen herşeye kavuşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, bu sayede çok sevinip işinin başına geçeceğine, dertlerin artacağına, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına işaret eder.

Rüyada çalıştığı işi gördüyseniz:

  • İstediklerinizi elde etmek için neler söylemeniz gerektiğinin farkındasınız.

Rüyada çalıştığı işi görmek mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına delalet eder.

Rüyada çalıştığı yerin müdürünü görmek canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, iftiraya uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada kendini çalıştığı yerde görmek allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski çalıştığı işyerini görmek sorunların ortadan kaldırılacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada çalıştığı işyerinin yandığını görmek maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, kişinin güzel işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada çalıştığı okulu görmek maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada çalıştığı işten çıkarılmak yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada işi görmek yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments