Rüyada buzlu yokuş çıkmak

Rüyada buzlu yokuş çıkmak para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, sevdiğini söyleyeceğine, elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına ve tasarrufa gitmesi gerekeceğine, bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada buzlu yokuş çıkmak gördüyseniz:

  • İmajınızı güçlendirmeniz sizi istediğiniz konuma taşımakla kalmayıp isteklerinizi yerine getirmenize yardım edebilir.

Rüyada buzlu yokuş çıkmak emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada buzlu dağ görmek maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada buzlu suya girmek yönetici koltuğuna yükseleceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada buzlu içecek içmek ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada buzlu göl görmek parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, özellikle yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına tabir olunur.

Rüyada buzlu balık görmek iş hayatında sorun yaşanacağına, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada buzlu limonata içmek ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine delalettir.

Rüyada buzlu suda yüzmek tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hilal

Selamün aleyküm , rüyamda yokuşun başında iki araba vardı yokuşun bir tarafında ise baya kalin buzlar vardı , yokusun tepe noktasından diğer tarafinda ise hiç buz yoktu çok güzel bir bahçe vardı , bende arabamı almaya gidiyordum buz olduğu için çıkarmadım bir kere buzlu yokuştan indim ,ikinci kez arabamı almaya gittiğimde ise yokuşun diğer taraftan buz olmayan tarafından gittim , arabam da o buzlu yokuşun basinda kaldı. Hayrolsun inşallah