Rüyada büyük gözlük takmak

Rüyada büyük gözlük takmak işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, kişiyi yanlış bilgilendirecek olması yüzünden durup dururken pek çok düşman sahibi olunacağına, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük gözlük takmak gördüyseniz:

  • Harcamalarınızda artış görüluyor.

Rüyada büyük gözlük takmak neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük gözlük görmek çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, büyük zorluklar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözlük çaldırmak sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada gözlük görmek kazancın yarı yarıya düşeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, makamının sürekli yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözlük istemek allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalacağı gibi, konforundan da ödün vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözlük denemek rakiplerine karşı fark atacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine rivayet eder.

Rüyada mavi gözlük görmek dualarının kabul olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, sevgiyi ve hürmeti göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki gözlük takmak çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments