Rüyada büyük gemi görmek

Rüyada büyük gemi görmek hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına böylece çok zor, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına alamet eder.

Rüyada büyük gemi gördüyseniz:

  • Size söz verilen birşeyi elde edebilmek için esaslı bir mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada büyük gemi görmek kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, hedeflerini tutturamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük bir gemi görmek amaçlarını yerine getireceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada büyük beyaz gemi görmek deyim yerindeyse rüyayı gören kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, helal ekmek yiyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük bi gemi görmek hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, mubah olmayan yollara sapacağına yorulur.

Rüyada beyaz büyük gemi görmek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, birçok yeni bağlantı kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok büyük bir gemi görmek yardımcı olmayacağına, hayata karşı cesaretini kıracağına delalet eder.

Rüyada denizde büyük gemi görmek zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada gemi beklemek daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments