Rüyada büyük delik görmek

Rüyada büyük delik görmek maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, hastalıklarını yeneceğine, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, neşe ve sevinç içinde olacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, günahlarının affedileceğine yorulur.

Rüyada büyük delik gördüyseniz:

  • Belli ilişkileriniz hakkındaki görüşleriniz netleşebilir.Herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir.

Rüyada büyük delik görmek hastalıkların şifa bulacağına, maddi ve manevi sorunların allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına yorulur.

Rüyada delik kapatmak maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına yorulmaktadır.

Rüyada delik görmek zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına inanılır.

Rüyada yanakta delik görmek pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çatısı delik ev görmek uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, üzüntülerin sona ereceğine, sayılan ve sevilen kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yerde delik görmek ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine tabir olunur.

Rüyada boğazını delik görmek başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada burunda delik görmek ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments