Rüyada büyük ayak izi görmek

Rüyada büyük ayak izi görmek ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına, rüya sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına işarettir.

Rüyada büyük ayak izi gördüyseniz:

  • Belli bir konuya, pozisyona veya duruma bağlı olmanız, önünüzdeki diğer olanakları ya da fırsatları değerlendirmenizi zorlaştırabilir.

Rüyada büyük ayak izi görmek rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına alamet eder.

Rüyada çamurlu ayak izi görmek aksiliklerin baş göstereceğine, kötü yollara gireceğine, inancından sapacağına alamet eder.

Rüyada duvarda ayak izi görmek kırgınlıkların biteceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayak izi bırakmak deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi ayak izi görmek zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine delalet eder.

Rüyada bebek ayak izi görmek mutluluktan havalara uçacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada köpek ayak izi görmek yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada gökyüzünde ayak izi görmek hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments