Rüyada burnunu yaptırmak

Rüyada burnunu yaptırmak ekonomik olarak kalkınacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine, gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine işaret eder.

Rüyada burnunu yaptırmak gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun her alandaki gayretlerinizin karşılığını görebilirsiniz.

Rüyada burnunu kanatmak aşkının meyveleri olarak da çocuklarını kucağına, iş tekliflerinin bıçakla kesilir gibi kesileceğine yorulmaktadır.

Rüyada burnunu yaptırmak yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada burnunu hınkırmak çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına yorulur.

Rüyada burnunu kaşımak isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine delalet eder.

Rüyada burnunu sıkmak uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, yeni bir eve taşınılacağına inanılır.

Rüyada birinin burnunu silmek sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, aksiliklerin bu sayede aşılacağına, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada burnunu şiş görmek sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada eşinin burnunu ısırmak kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine, kişinin bu arkadaşıyla konuşarak durumu sonlandırmak, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments