Rüyada burnunu kesmek

Rüyada burnunu kesmek iç sıkıntınızın azalacağına, helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına, rüya sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada burnunu kesmek gördüyseniz:

  • Kendinizi akıntıya bırakırsanız herşeyi berbat edebilirsiniz.

Rüyada burnunu kesmek mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına inanılır.

Rüyada burnunu kurcalamak sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada burnunu temizlemek anne ve babasının her zaman başında olacağına, para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada burnunu estetik yaptırmak yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, ferahlayacağına, esenleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada burnunu büyük görmek birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada bebeğin burnunu temizlemek kısmetinin açık olacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine delalet eder.

Rüyada burnunu kanadığını görmek işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada burnunu şişmiş görmek yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments