Rüyada boynuna sarılmak

Rüyada boynuna sarılmak aile hayatlarını bozulacağına, güzelleşeceğine, kendine olan güvenini kaybedeceğine, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayatının kolaylaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada boynuna sarılmak gördüyseniz:

  • Olayların dışında kalmanız veya oradan uzaklaşmanın yollarını aramanız gerekebilir.

Rüyada boynuna ip dolamak huzurlu bir hayat süreceğine, yani babasına benzeyeceğine işarettir.

Rüyada boynuna sarılmak çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına yorulur.

Rüyada boynuna fular takmak çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada boynuna altın takmak günahların af olacağına, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Rüyada arkadaşının boynuna sarılmak bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin boynuna sarılmak sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine işaret eder.

Rüyada sevgilisinin boynuna sarılmak rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine işaret eder.

Rüyada ölünün boynuna sarılmak emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments