Rüyada boynu morarmak

Rüyada boynu morarmak doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, endişelerin ve dertlerin biteceğine, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada boynu morarmak gördüyseniz:

  • Bazı ilişki ya da iş birliklerinizi gözden geçirmenizde fayda var.

Rüyada boynu morarmak kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, özellikle ailesi ile kavga eden kişinin bundan sonra da akrabaları ile arasındaki ilişkiyi düzeltemeyeceğine delalettir.

Rüyada tavuk boynu görmek sorunlu bir döneme girileceğine, hayır vereceğine tabir olunur.

Rüyada boynu bükük olmak iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine rivayet eder.

Rüyada ölüyü boynu bükük görmek tövbelerinin karşılık bulacağına, kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada boynu tutulmak iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada boynu kanamak yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına işaret etmektedir.

Rüyada tavuk boynu yemek rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boynu vurulmak sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments