Rüyada boya görmek

Rüyada boya görmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, gelirin tükeneceğine, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, iş hayatında çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak çalışmalar gerçekleştirip hiç aklına gelmeyecek kadar büyük başarılara imza atacağına, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine alamet etmektedir.

Rüyada boya gördüyseniz:

  • Beklediğiniz para varsa ya alamayacak vaya beklediğinizden daha az alacaksınız.

Rüyada boya seçmek daha fazlası olsun diye değil, allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, kendisini ona adayacağına yorulur.

Rüyada boya görmek aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada boya dökmek kendisini eve kapatacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada plastik boya görmek zor zamanlar geçirileceğine, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına delalet eder.

Rüyada yüze boya görmek iş hayatında günah işleyeceğine, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine delalettir.

Rüyada pembe boya görmek kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine inanılır.

Rüyada yeşil boya yapmak yeni iş kollarına girileceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına inanılır.

Rüyada boya badana görmek kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments