Rüyada boğazın şiştiğini görmek

Rüyada boğazın şiştiğini görmek büyük bir tatsızlık yaşanacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına, toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına, sıkıntılarının günden güne artacağına, sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına işarettir.

Rüyada boğazın şiştiğini gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilir hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada boğazın şiştiğini görmek ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, büyük adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada boğazın kesildiğini görmek sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına inanılır.

Rüyada boğazın kesilmesini görmek fikirlerinin can bulacağına, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine ve zengin olunacağına delalettir.

Rüyada şiştiğini görmek rüya sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayakların şiştiğini görmek çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, kötü işlere girmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada burnunun şiştiğini görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine işarettir.

Rüyada bacağının şiştiğini görmek hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine ve dua alacağına yorulmaktadır.

Rüyada boğazının şiştiğini görmek sevdiklerini de koruyacağına, duygularının ön plana çıkacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments