Rüyada böceğe basmak

Rüyada böceğe basmak karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine, tatsızlıkların aşılacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, işlerin sarpa saracağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına işaret eder.

Rüyada böceğe basmak gördüyseniz:

  • Parasal konularda biraz sıkıntıya girmeniz mümkün.

Rüyada böceğe basmak kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada böceğe dokunmak ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine yorulur.

Rüyada böceğe dönüşmek iyi konumlara geleceğine, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments