Rüyada böbrek satmak

Rüyada böbrek satmak iş hayatında zarar edileceğine, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına, önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine, canın derdine düşeceğine, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, dirlik ve beraberliklerin yok olacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine delalet eder.

Rüyada böbrek satmak gördüyseniz:

  • Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada böbrek satmak yükseleceğine, atılım yapacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına işaret eder.

Rüyada birine böbrek vermek maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına, canının kıymetini bileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada böbrek verdiğini görmek dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına inanılır.

Rüyada böbrek eti görmek parasal olarak da dara düşmeden, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine delalettir.

Rüyada böbrek nakli olmak bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına delalettir.

Rüyada böbrek ameliyatı görmek işlere nazar değeceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına alamet eder.

Rüyada böbrek ağrısı çektiğini görmek muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada böbrek hastası olduğunu görmek inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments