Rüyada birisiyle alay etmek

Rüyada birisiyle alay etmek içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, hiçbir eksiğinin olmayacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına, neşesinin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada birisiyle alay etmek gördüyseniz:

  • İşlerinizi zamanında yapmalı, erteleme durumuna girmemelisiniz.

Rüyada birisiyle alay etmek çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine ve hayatınızın bundan sonraki kısımlarına şansın sizden yana olacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına alamet eder.

Rüyada alay etmek rakibine karşı galibiyet kazanacağına, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine inanılır.

Rüyada biriyle alay etmek sevilen bir eşyanın çalınacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada alay geçilmek gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada alay komutanı görmek borçlarını ödeyeceğine, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine inanılır.

Rüyada düşmanla alay etmek ekmeksiz ve aşsız kalacağına, ödeme güçlü çekeceğine, iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına delalet eder.

Rüyada alay ederek gülmek verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına alamet eder.

Rüyada askeri alay görmek işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments