Rüyada birisi tarafından taşlanmak

Rüyada birisi tarafından taşlanmak rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada birisi tarafından taşlanmak gördüyseniz:

  • Normal koşullarda her şey yolunda gibi görünse bile, daha detaycı olmanız gerekiyor.

Rüyada birisi tarafından zehirlenmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına tabir olunur.

Rüyada birisi tarafından çağrılmak ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birisi tarafından ıslanmak sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, üzüntülerini ve acılarını unutacağına yorulur.

Rüyada birisi tarafından jiletlenmek çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına, iş dünyasındaki prestijin azalacağına delalettir.

Rüyada birisi tarafından aranmak iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına delalet etmektedir.

Rüyada birisi tarafından yakalanmak aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birisi tarafından öpülmek yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada birisi tarafından taşlanmak çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments