Rüyada birinin üzerine sıcak su dökmek

Rüyada birinin üzerine sıcak su dökmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, galibiyet kazanacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, gelecek yıllar için birikim yaparak daha rahat bir emeklilik dönemi elde edileceğine, alım gücünün zayıflamayacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine işarettir.

Rüyada birinin üzerine sıcak su dökmek gördüyseniz:

  • Giderek kötüleşen veya artık eski tadı kalmamış olan bazı iş, konu veya ilişkileri hayatınızda tutmaya devam etmenin anlamı kalmadığını fark edebilirsiniz.

Rüyada birinin üzerine sıcak su dökmek dünya malına kavuşulacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine alamet eder.

Rüyada üzerine sıcak su döküldüğünü görmek her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına ve ticaret ehli kimse haline geleceğine, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına tabir olunur.

Rüyada birinin üstüne sıcak su dökmek kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına rivayet eder.

Rüyada birinin üzerine tükürmek bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin üzerine basmak geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bu kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin üzerine çiş yapmak ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, ailesinin yüzünü kara çıkartmadan, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin üzerine yılan atmak çok büyük çalışmalar yapılacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin üzerine kahve dökmek başarısız olacağına, güç kaybedeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments