Rüyada birinin üzerine işediğini görmek

Rüyada birinin üzerine işediğini görmek eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, işine dört elle sarılacağına, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, onlarla hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına tabir olunur.

Rüyada birinin üzerine işediğini gördüyseniz:

  • Kendinizi birşeyler yapmak, sorumluluklarınızı yerine getirmek zorunda hissetmeyin.

Rüyada üzerine birinin işediğini görmek sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin üzerine işediğini görmek elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada birinin kendi üzerine işediğini görmek istenmeyen olayların yaşanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına delalet eder.

Rüyada üzerine köpek işediğini görmek yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına, resmi bir göreve getirileceğine inanılır.

Rüyada oğlunun üzerine işediğini görmek uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine delalettir.

Rüyada bebeğin üzerine işediğini görmek sorunların son bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Rüyada köpeğin üzerine işediğini görmek malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada çocuğun üzerine işediğini görmek kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments