Rüyada birinin saçlarını taradığını görmek

Rüyada birinin saçlarını taradığını görmek kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, iş hayatında iniş yaşanacağına, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, asil kimselerden çıkacağına rivayet eder.

Rüyada birinin saçlarını taradığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda başarı elde etmek için az çok hesaplanabilir riskler alabilirsiniz.

Rüyada birinin saçlarını taradığını görmek bir anda atılıma geçeceğine, biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına işarettir.

Rüyada saçlarını taradığını görmek işlerini yoluna sokacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına alamet eder.

Rüyada saçlarını başkasının taradığını görmek sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada başkasının saçlarını taradığını görmek bir sebeple kendisini çok üzeceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin saçını taradığını görmek büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine yorulur.

Rüyada birinin saçlarını okşamak uğradığı zararın telafi edileceğine, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin saçlarını yapmak rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada birinin saçlarını kazıttığını görmek gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments