Rüyada birinin elini öpmek

Rüyada birinin elini öpmek maddi açıdan rahat edileceğine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, çok mutlu olunacağına, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına, elinin darlık görmeyeceğine ve aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin elini öpmek gördüyseniz:

  • Beraber hoş vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada birinin elini öpmek elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine yorulur.

Rüyada birinin elini yıkamak ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, insanların afiyet bulacağına delalet eder.

Rüyada birinin elini bağlamak ruhen ve bedenen yenileneceğine, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine yorulur.

Rüyada birinin elini tutmak üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, aile bireylerinin arasının açılacağına rivayet eder.

Rüyada sakallı birinin elini öpmek hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına, ele geçecek haram mal ve paraya tabir olunur.

Rüyada ölü birinin elini tutmak kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiği birinin elini tutmak dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin elini ısırdığını görmek kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments